LGD_slider-02 LGD_slider-03 LGD_slider-04

festiwal tz ico

sladprzeszlosci ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

mojpomysl ico

____

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

Zapraszamy do zgłaszania uwag / propozycji do projektu zmian do LSR, w związku z możliwością przeniesienia wolnych środków na inne, możliwe na obecnym etapie wdrażania LSR, działanie.

Jednocześnie informujemy o wprowadzonych korektach w zakresie aktualizacji treści LSR. Wszystkie propozycje zmian w dokumentach zostały opisane i zaznaczone kolorem czerwonym. Tekst proponowany do usunięcia lub zmiany został przekreślony. Dokument z propozycjami zmian - pobierz.

Uwagi do zaproponowanych zmian lub nowe propozycje treści należy zgłaszać na podanym Formularzu zgłaszania uwag (pobierz) do dnia 18.05.2023 r. do godz. 1200 pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną lub osobiście w biurze LGD „Krasnystaw PLUS” ul. Matysiaka 7, 22-300 Krasnystaw (decyduje data wpływu do biura LGD).

Informujemy, również o spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym proponowanych zmian, które odbędzie się w dniu 18.05.2023 r. o godz. 1500 w siedzibie biura LGD przy ul. Matysiaka 7 w Krasnymstawie, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z proponowanymi zmianami w LSR i przedstawienia swoich opinii w tym zakresie.

Po zakończeniu konsultacji i weryfikacji uwag i propozycji wniesionych z Państwa strony, Zarząd LGD „Krasnystaw PLUS” opracuje końcową wersję propozycji zmian w LSR, którą przekaże pod obrady Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia.

Partnerzy:

Powiat Krasnostawski Gmina Krasnystaw Gmina Fajsławice Gmina Gorzków Gmina Izbica Gmina Kraśniczyn Gmina Łopiennik Górny Gmina Rudnik Gmina Siennica Różana Gmina Żółkiewka Miasto Krasnystaw

PROW 2014 2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu prowadzenie strony internetowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”,
poddziałanie „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.