Drukuj

Szkolenie

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na dwudniowe szkolenie on-line pt. Agroturystyka na nowo organizowane w ramach operacji własnej Jednostki Centralnej KSOW.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli stowarzyszeń agroturystycznych, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, ośrodków doradztwa rolniczego oraz przedstawicieli, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, podmiotów świadczących tego typu usługi.

W programie szkolenia m.in.:
- Wyniki badania „Agroturystyka na nowo”, wnioski z badania dla organizacji i gospodarstw — jakie obserwujemy trendy w rozwoju agroturystki, jakie są oczekiwania dzisiejszych klientów.
- Marketing, czyli co? Podstawy budowania marki gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
- Jak media społecznościowe zmieniły klienta? Nowoczesna komunikacja i kanały dotarcia do klienta gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
- Jak działa algorytm? Podstawy mediów społecznościowych i budowania relacji sieciowych z innymi gospodarstwami oraz produktami agroturystycznymi.
- Jakie możliwości współpracy sieciowej oraz jakie możliwości sprzedażowe daje Facebook, Instagram i YouTube? Pomysły i rozwiązania.

Więcej informacji o terminach i zasadach rejestracji dostępne jest tutaj.