LGD_slider-02 LGD_slider-03 LGD_slider-04

festiwal tz ico

sladprzeszlosci ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

mojpomysl ico

____

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

Kiermasz Boniewo 16 czerwca 2019 plakat

Szanowni Państwo !

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krasnystaw PLUS" we współpracy z Gminą Fajsławice w dniu 16 czerwca 2019 roku o godz.15.00 organizuje Kiermasz Lokalnych Produktów Ziemi Krasnostawskiej w Boniewie w ramach projektu pn. „Wprowadzenie na rynek marki lokalnej Krasna Chata”, w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER: poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Podczas kiermaszu odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Promocji Produktu Lokalnego – Targowiska Gminnego w Fajsławicach ,,Mój Rynek” w Boniewie.

Miejsce: Boniewo 43, 21-060 Fajsławice.
Wstęp wolny/uczestnictwo wystawców bezpłatne.

Naszym celem jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z obszaru działania LGD „Krasnystaw Plus”, tj. gmin powiatu krasnostawskiego. Chcemy, aby ich produkty stały się znakiem promocyjnym pod Marka Lokalną naszego subregionu.
Zaczynamy Kiermaszem w Boniewie 16.06.2019 w godzinach od 15.00 do 21.00. Na stoiskach zaprezentują się lokalni wystawcy z okolic Ziemi Krasnostawskiej i zaproszeni wystawcy przez organizatorów ze swoimi produktami spożywczymi, rękodziełem i usługami.


W załączeniu plakat informacyjny z programem Kiermaszu oraz regulamin kiermaszu z kartą zgłoszeniową dla wystawców.
Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, producentów, twórców, rękodzielników lokalnych, Koła Gospodyń Wiejskich zajmujących się kulinariami, rękodziełem, sztuką, usługami, produkcją z powiatu krasnostawskiego oraz stowarzyszenia twórców ludowych do uczestnictwa w kiermaszu.

Ilość miejsc wystawienniczych ograniczona.
Zapewniamy miejsca zadaszone - wiaty wystawiennicze, domki kiermaszowe.

Szczegóły organizacyjno-techniczne znajdują się w regulaminie kiermaszu.

Delegacje Gmin/Miasta:
Prosimy o rozpropagowanie informacji wśród zainteresowanych mieszkańców każdej gminy oraz miasta Krasnystaw (w tym osoby z Kół Gospodyń Wiejskich).

Stół degustacyjny:
Podczas kiermaszu w formie ,,Stołu degustacyjnego” odbędzie się prezentacja potraw lokalnych przygotowanych i zgłoszonych do degustacji przez wystawców kulinariów z gmin/miasta objętych działaniem LGD ,,Krasnystaw Plus”. W związku z powyższym prosimy o wybór spośród zainteresowanych KGW, lokalnych producentów kulinariów po jednej reprezentacji z 10 gmin powiatu krasnostawskiego.
Reprezentanci danej gminy (miasta) zobowiązani będą do przygotowanie lokalnych potraw (potrawy degustacyjnej na stół degustacyjny za kwotę 250,00 złotych brutto). Rozliczenie nastąpi po wystawieniu przez wykonawcę: rachunku, faktury, rachunku do umowy zlecenia.

Uwaga!
Dokumenty niezbędne do podpisania umowy zlecenia - wypełnienie dokumentów dot. zamawiającego tj. SYNERGIA Sp. z o.o. przez przedstawiciela gminy oraz przekazanie ich wraz z podpisanymi załącznikami pracownikowi LGD Krasnystaw Plus nastąpi w dniu 16.06.2019 r.

Informacje dotyczące zgłaszanych reprezentacji Gmin prosimy kierować do biura LGD Krasnystaw PLUS: tel. 82 576 70-49, 506 371 309; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje dotyczące zgłaszanych reprezentacji prosimy przekazać
do 12 czerwca 2019 roku
.
W razie pytań prosimy o kontakt:
tel. 82 576 70-49, 506 371 309 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

downloadRegulamin udziału w kiermaszu w Boniewie (.pdf)

downloadFormularz zgłoszeniowy na kiermasz w Boniewie (.doc)

 

Partnerzy:

Powiat Krasnostawski Gmina Krasnystaw Gmina Fajsławice Gmina Gorzków Gmina Izbica Gmina Kraśniczyn Gmina Łopiennik Górny Gmina Rudnik Gmina Siennica Różana Gmina Żółkiewka Miasto Krasnystaw

PROW 2014 2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu prowadzenie strony internetowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”,
poddziałanie „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.