Drukuj

 

Majówka z karpiem 2019

 

Stowarzyszenie LGD ,,Krasnystaw Plus” ma zaszczyt zaprosić Wszystkich Państwa na Majówkę, która odbędzie się w dniu 5 maja 2019 roku w godz. 15.00-21.00 na terenie Dworku Starościńskiego w Krasnymstawie przy ul. Sikorskiego 10. Tego dnia pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka odbędzie się „Tradycyjna Majówka z Karpiem” organizowana przez Krasnostawski Dom Kultury, Stowarzyszenie LGD „Krasnystaw Plus”, Urząd Miasta Krasnystaw przy współpracy Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie, Banku Spółdzielczego w Izbicy i Poseł na Sejm RP Teresy Hałas.

Podczas Majówki odbędzie się kolejna edycja konkursu ,,Na najsmaczniejszą potrawę z karpia”. Fundatorem nagród konkursowych w tegorocznej edycji jest Krasnostawski Dom Kultury, Bank Spółdzielczy w Izbicy, Poseł na Sejm RP Teresa Hałas i Urząd Miasta Krasnystaw.

Dodatkowe zgłoszenia na konkurs przez osoby zainteresowane oraz potwierdzenie udziału w kiermaszu kulinarno-wystawienniczym prosimy kierować do 02.05.2019 r do godz. 12.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu na konkurs, kiermasz prosimy podać: nazwę- KGW/gmina/sołectwo, osoby prywatne z terenu Powiatu Krasnostawskiego zainteresowane udziałem w konkursie i kiermaszu.

W załączniku przedstawiamy regulamin konkursu oraz plan imprezy.

downloadProgram (.pdf) downloadRegulamin konkursu (.pdf)

Serdecznie Zapraszamy
Stowarzyszenie LGD ,,Krasnystaw Plus”