LGD_slider-02 LGD_slider-03 LGD_slider-04

festiwal tz ico

sladprzeszlosci ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

mojpomysl ico

____

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

Komunikat

Szanowni Państwo, w związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa"), w trosce o zdrowie pracowników i interesantów LGD Krasnystaw PLUS informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na dzień 24.03.2020 r. o godz. 15.00, w siedzibie biura LGD przy ul. Matysiaka 7 w Krasnymstawie spotkanie konsultacyjno-doradcze dotyczące warunków przyznania pomocy oraz przygotowywania wniosku o przyznanie pomocy dot. naboru wniosków o powierzenie grantu w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” PROW na lata 2014 – 2020 Przedsięwzięcie 3.1 Działania edukacyjne i integracyjne dla grup defaworyzowanych.

Kontakt z pracownikami LGD a także indywidualne doradztwo w ramach ogłoszonego naboru możliwe jest drogą telefoniczną, pocztową lub mailową, pod numerem telefonu: 82 576 7049 lub 506 371 309, bądź na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O wszelkich zmianach będziemy informowali Państwa na bieżąco, równocześnie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Partnerzy:

Powiat Krasnostawski Gmina Krasnystaw Gmina Fajsławice Gmina Gorzków Gmina Izbica Gmina Kraśniczyn Gmina Łopiennik Górny Gmina Rudnik Gmina Siennica Różana Gmina Żółkiewka Miasto Krasnystaw

PROW 2014 2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu prowadzenie strony internetowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”,
poddziałanie „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.