LGD_slider-02 LGD_slider-03 LGD_slider-04

sp banermpu baner


festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

mojpomysl ico

____

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

festiwal tz ico

 

Majówka z karpiem 2019

 

Stowarzyszenie LGD ,,Krasnystaw Plus” ma zaszczyt zaprosić Wszystkich Państwa na Majówkę, która odbędzie się w dniu 5 maja 2019 roku w godz. 15.00-21.00 na terenie Dworku Starościńskiego w Krasnymstawie przy ul. Sikorskiego 10. Tego dnia pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu Roberta Kościuka odbędzie się „Tradycyjna Majówka z Karpiem” organizowana przez Krasnostawski Dom Kultury, Stowarzyszenie LGD „Krasnystaw Plus”, Urząd Miasta Krasnystaw przy współpracy Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie, Centrum Charytatywnego Caritas w Krasnymstawie, Banku Spółdzielczego w Izbicy i Poseł na Sejm RP Teresy Hałas.

Podczas Majówki odbędzie się kolejna edycja konkursu ,,Na najsmaczniejszą potrawę z karpia”. Fundatorem nagród konkursowych w tegorocznej edycji jest Krasnostawski Dom Kultury, Bank Spółdzielczy w Izbicy, Poseł na Sejm RP Teresa Hałas i Urząd Miasta Krasnystaw.

Dodatkowe zgłoszenia na konkurs przez osoby zainteresowane oraz potwierdzenie udziału w kiermaszu kulinarno-wystawienniczym prosimy kierować do 02.05.2019 r do godz. 12.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu na konkurs, kiermasz prosimy podać: nazwę- KGW/gmina/sołectwo, osoby prywatne z terenu Powiatu Krasnostawskiego zainteresowane udziałem w konkursie i kiermaszu.

W załączniku przedstawiamy regulamin konkursu oraz plan imprezy.

downloadProgram (.pdf) downloadRegulamin konkursu (.pdf)

Serdecznie Zapraszamy
Stowarzyszenie LGD ,,Krasnystaw Plus”

 

Partnerzy:

Powiat Krasnostawski Gmina Krasnystaw Gmina Fajsławice Gmina Gorzków Gmina Izbica Gmina Kraśniczyn Gmina Łopiennik Górny Gmina Rudnik Gmina Siennica Różana Gmina Żółkiewka Miasto Krasnystaw

PROW 2014 2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu prowadzenie strony internetowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”,
poddziałanie „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Celem operacji jest sprawne wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, w tym realizacja Planu Komunikacji.